Het DECAIGNY-DEGROOTE-team HEET U WELKOM.

Tielt

Receptie:

 

Mathieu Dejonckheere
Verantwoordelijke naverkoop Tielt
mathieu.dejonckheere@dd.be
051 42 61 60

Receptie en administratie:

Joost Debaere 
joost.debaere@dd.be
051 42 61 61

Carrosserie:

Tom Lapere
Verantwoordelijke carrosserie
tom.lapere@dd.be
051 33 31 56

Garanties:

Chris Vermeersch
Verantwoordelijke garanties
chris.vermeersch@dd.be
051 33 31 51

Verkoopsadministratie:

Thérèse Lecluyse
therese.lecluyse@dd.be
051 33 31 58
Veerle Despriet
veerle.despriet@dd.be
051 33 31 57

Boekhouding:

Nicolas Carette
Accountant
Contacteer ons
051 33 64 03
Gregory Debacker 
Administratie - Boekhouding
gregory.debacker@dd.be
051 33 64 03

Magazijn:

Martijn Couvreur
martijn.couvreur@dd.be
051 42 61 61

Verkoop nieuwe - en tweedehandswagens:


Filip Willems
filip.willems@dd.be
051 42 61 65
0474 87 87 17
Wouter Sioen
B2B
Bestelwagenspecialist
wouter.sioen@dd.be
051 42 61 68
0474 87 87 12
Rik Vandecnocke
B2B
Fleet Manager
rik.vandecnocke@dd.be
0474 87 87 15

Dienst na verkoop - tweedehands:

Bram Luypaerd
bram.luypaerd@dd.be
051 33 31 55

Brugge

Receptie:

 

Directie:

Joost Degroote
joost.degroote@dd.be
Dries Degroote
dries.degroote@dd.be
Corine Declercq
corine@dd.be

Verkoop:



Frederik Mestdagh
frederik.mestdagh@dd.be
Giovanni Lowyck
Rudi Deweer
rudi.deweer@dd.be

Receptie & administratie:

Onderdelen & accessoires:

Carrosserie:

Dries Degroote
dries.degroote@dd.be

Boekhouding:

Corine Declercq
corine@dd.be

Jabbeke

Receptie:

 

Directie:

Karl Degroote
karl.degroote@dd.be
Leen Maene
leen@dd.be

Verkoop:


Stefaan Vanmassenhove
stefaan.vanmassenhove@dd.be

Receptie & administratie:

Onderdelen & accessoires:

Carrosserie:

Karl Degroote
karl.degroote@dd.be

Boekhouding:

Leen Maene
leen@dd.be